• 26.10.2020

• Dzień dobry,

w poniedziałek 26.10.2020 rozpoczynamy naukę zdalną w klasach IV-VIII. Będzie ona wyglądała podobnie jak na wiosnę, tzn. wszystkie tematy lekcji, scenariusze, zadania będą dodawane na stronie internetowej szkoły w zakładce nauczyciele, folder danej klasy.

Obecność będzie sprawdzana na podstawie przeczytanej wiadomości, którą każdy nauczyciel będzie wysyłał na początku zajęć wraz z tematem lekcji. Każdy uczeń ma 15 minut na potwierdzenie wiadomości - nie trzeba na nią odpisywać.

Proszę, aby uczniowie wykonane zadania przesyłali na mojego maila: jagoda.depkaspkrasnik@o2.pl

Pracujemy zgodanie z planem zajęć i w czasie rzeczywistym. Możecie się Państwo kontaktować ze mną za pomocą dziennika elektronicznego oraz messengera.

Wszystkim Rodzicom oraz Uczniom życzę wytrwałości oraz siły, a także wiele zdrowia. Mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy!

Jagoda Depka